Bursa Hukuk Bürosu

Hukuk kurallarının geneli yaşamın belirli bir kısmını düzenlemek için uygulanmaktadır. Tüm sistemin içerisinde yer alan hukuk büroları avukatlardan oluşan ve destek personelinde içerisinde yer aldığı bürolardır. Ana faaliyet alanları ise davaları takip etmektedir. Dava takiplerini ve danışmanlık hizmetlerini yürüten Bursa Hukuk Bürosu müvekkillerinin her türlü işlerini yakından takip ederek sonuçlandırmak için ciddi çalışmalar yürütmektedir. Büro avukatları eğitimlerini tamamlamış, tecrübeli kişilerden oluşmaktadır. Avukatların tamamı baroya kayıtlı özel eğitimli kişilerdir. Kişi ve kurumları hukuk alanında en iyi şekilde temsil eden Bursa Hukuk Bürosu kuruluşundan bu güne kadar müvekkillerinin karşılaşmış oldukları tüm sorunlara anında müdahale ederek kesin çözüme ulaştırmıştır. Sunmuş olduğu tüm hizmetleri etkin ve nitelikli olarak almış oldukları eğitimlerden beslenerek icra eden uzman avukatların başarılı savunmaları ile gerçekleştirmektedir.

 

Bursa Hukuk Bürosu Hangi Davalara Bakar?

 

Müvekkillerini karşılaşmış oldukları tüm sorunlara karşı savunan Bursa Hukuk Bürosu’nun ağırlıklı olarak ilgilendiği alanlar:

  • Ticaret Hukuku,
  • Borçlar Hukuku,
  • Medeni Hukuk,
  • İcra ve İflas Hukuku,
  • İş Hukuku

Bursa Hukuk Bürosu’nun bakacağı davalarda sınırlama bulunmamaktadır. Yani; icra, iflas, boşanma, miras olmak sureti ile hukuku ilgilendiren tüm davalarda çalışma imkanları bulunmaktadır. Davaların yanı sıra danışmanlık hizmeti de yürüten büroda sözleşmelerin hazırlanması ve hukuki alanlarda bilgi edinilmesi de mümkündür.

 

Bursa Hukuk Bürosu’na Neden Güvenmeliyim?

 

Alanında uzman kadrosu ile çalışmalarına hız kesmeden devam eden Bursa Hukuk Bürosu, müvekkillerinin davaları ile yakından ilgilenmekte ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Tecrübeli personeli ile hizmet sunan büroda etkileşimi yüksek homojen bir ortam bulunmaktadır. Dışarıdan bilgi almak amacı ile dahi görüşme gerçekleştirilmesi mümkündür. Güvenilir bir kuruluş olan Bursa Hukuk Bürosu’nda avukat ve müvekkillerin arasında güvene dayalı sağlıklı bir ilişki bulunmaktadır. Avukatlar müvekkillerine ait olan tüm bilgileri itina ile saklamaktadır. Meslek etiğine bağlı olarak çalışan kuruluş maddi ve manevi her anlamda danışanlarını destekleyecek şekilde çalışmaktadır. Sözleşmeye prensibine dayalı çalışan avukatlar için ücretler anlaşıldığı üzere değişmeden temin edilmektedir.

 

Avukatların Görevleri Nelerdir?

 

Bursa Hukuk Bürosu’nda görev alan avukatlar, bireylere dava süresince gerekli olan desteği sunmaktadır. Bu kapsamda nitelik ve değerleri ile gelişmiş olan personellerde bulunan ilkeler şu şekildedir:

  • Meslek etiğini gözetmek,
  • Bağımsız ve şeffaf olmak,
  • Sır saklama sorumluluğu,
  • Menfaatleri savunma yasağı gibi temek ilkeler avukatların taşıdığı önemli değerler arasında bulunmaktadır. Bursa Hukuk Bürosu’nda Anayasa düzenine bağlı olarak ilkeleri yerine getiren avukatlar görev yapmaktadır.

 

 

İlk Yorumu Siz Yapın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir